O nas

ZAANGAŻOWANIE I PASJA

elewacja
Podejmujemy się prowadzenia i realizacji zarówno najprostszych, prowadzonych na małą skalę przedsięwzięć, jak i wielomilionowych inwestycji, wszystkie one charakteryzują się tym samym dążeniem do doskonałości, efektywnym zarządzaniem oraz pomyślnymi rezultatami.

Nasza metoda jest prosta: zatrudniamy najlepszych ludzi, rozumiemy potrzeby oraz cele naszych klientów, bierzemy odpowiedzialność za każdy z projektów, w który jesteśmy zaangażowani. Bez względu na to jak duża, czy też niewielka jest nasza rola w projekcie, naszą misją jest wykraczanie poza oczekiwania naszych klientów, w każdy możliwy sposób.

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI


Jesteśmy zespołem inżynierów, gwarantującym nowoczesne, pozbawione rutyny podejście do spraw związanych z wszelkimi projektami budowlanymi. Dbamy zarówno o wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, jak i o ich ekonomiczną optymalizację.

Mottem podejmowanych przez nas działań jest umiejętne połączenie wiedzy inżynierskiej z umiejętnościami nowoczesnych menadżerów. Stale poszerzamy sferę naszej działalności dzięki współpracy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budownictwa kubaturowego i inżynieryjnego.

Naszym nadrzędnym celem jest precyzyjna i efektywna obsługa inwestycji budowlanych. Jesteśmy partnerem stabilnym i wiarygodnym, dzięki szybkim terminom realizacji oraz umiejętnym zarządzaniem spełniamy oczekiwania Inwestorów.

ZARZĄD

IMG_4052

Błażej Kiełbiowski - pomysłodawca i założyciel firmy BALKEL.

Z wykształcenia jest magistrem inżynierem budownictwa ze specjalizacją Technologia i Organizacja Budownictwa. Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego. Ukończył też studia Executive Master of Business Administration na Aalto University School of Business w Helsinkach i Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Posiada Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Jest członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w korporacjach takich jak: BUDIMEX oraz WECHTA. Posiadając dyplom Business English Certificate University od Cambridge bezproblemowo prowadzi inwestycje również dla międzynarodowych Inwestorów. Zdobyte doświadczenie inżynierskie i menedżerskie przełożył na własną firmę specjalizującą się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych.